Správa pohledávek

Soft vymáhání

Každý zákazník může zapomenut na dodržení závazného termínu zaplacení své splátky, půjčky, služby. Dopřejte mu profesionální připomenutí Vašim jménem, že ačkoliv došlo k opoždění, stále patří mezi Vaše dobré klienty.  Svěřte se do rukou profesionálně vyškolených operátorů, kteří ctí heslo „Váš klient = náš klient“.

Pohledávky od 1 – 90 dní po splatnosti, proces pod hlavičkou Vaší značky, import dat a report s výsledky vymáhání možný na denní bázi, hlídání insolvencí, nastavení call skriptu a počtu volání podle Vašich požadavků nebo na základě našich nejlepších zkušeností.Mimosoudní vymáhání

Nemáte kapacity na řešení déle trvajících pohledávek nebo jste již vyčerpali všechny své možnosti, aby došlo k uhrazení? Pak můžeme nabídnout propracovaný a efektivní proces řešení těchto situací, který je podložen 20-letými zkušenostmi na trhu s pohledávkami.

Řešení pohledávek jakéhokoliv stáří, speciálně vyškolení operátoři pro mimosoudního vymáhání, používání nejmodernějších technologií, individuální hledání optimálního vzorce splácení každé pohledávky, reporty na denní bázi, online náhled na jednotlivé případy, hlídání insolvencí, vysoká úspěšnost podložená dlouholetou praxí.


Soudní vymáhání

Máme zkušený tým právníků, kteří provedou veškeré právní kroky nutné k získání vaší pohledávky. K soudnímu vymáhání přistupujeme v případě neúspěšného mimosoudního vymáhání, kdy dlužník dobrovolně nezaplatil dlužnou částku nebo nedodržel splátkový kalendář, který jsme vyjednali.

Zajistíme za vás sepsání žaloby i její podání. Zastoupíme vás ve všech potřebných řízeních před soudem. Poradíme vám, jak postupovat, abyste zvýšili úspěšnost vymožení.


Mezinárodní vymáhání

 Stává se, že i zahraniční partneři mohou zapomenout na uhrazení svých závazků. Prostřednictvím naší spolupráce s mezinárodní asociací inkasních agentur, dokážeme řešit Vaše pohledávky i daleko za hranicemi České republiky.

Reporty pro všechny věřitele přehledně a online, hlídání insolvencí na denní bázi, 100% monitoring a zaznamenání všech akcí s dlužníkem, členství v Asociaci inkasních agentur, vysoká úspěšnost ve vymožených pohledávkách.


Monitorování insolvencí

Okamžité ověření osoby a firem v insolvenčním rejstříku. Pokud je subjekt v insolvenci, máte ihned přístupné veškeré informace a dokumenty, které jsou k danému insolvenčnímu řízení v insolvenčním rejstříku dostupné.

Zadaná osoba nebo firma je automaticky monitorována – systém každý den prověřuje osoby a firmy v insolvenčním rejstříku ISIR a pokud u ní dojde k jakékoliv změně, pošle vám informaci na email.Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o vypracování nezávazné objednávky a její cenovou kalkulaci, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře

8 + 15 =