Kauza Arca

Tisková zpráva jednatele LogiCall Česká republika, s.r.o. a LogiCall Slovensko, s.r.o.
Ing. Ivana Kocmánka ke kauze Arca (insolvenční řízení, krach skupiny Arca Investments)

Jihlava, 19.4.2021

Společnosti LogiCall Česká republika, s.r.o. a LogiCall Slovensko, s.r.o. jsou na českém a slovenském trhu etablované firmy, které zajišťují odborné poradenství a správu pohledávek. Na trhu působíme více než 16 let a mezi naše klienty patří významné nadnárodní společnosti.

Kauzu Arca Investments a další firmy ve skupině Arca pečlivě sledujeme. Obrací se na nás stále více subjektů, kteří jsou atakováni různými finančními skupinami a v této obří kauze hledají nejlepší řešení.

Před rozhodnutím, komu svěřit správu nezaplacených směnek nebo další pohledávky pečlivě zvažte, komu tuto práci svěřujete. Jak dlouho ten který subjekt na trhu funguje a zda je věrohodný.

LogiCall úzce a dlouhodobě spolupracuje s advokátními kancelářemi v ČR a na Slovensku. Tato provázaná spolupráce našeho právního týmu a advokátní kanceláře, které mají pobočky v sídle LogiCall (Krnov a Žilina) a pečlivě nastavené procesy, přináší našim klientům jednu zásadní věc, a tou je ucelené poradenství, právní služby, řešení soudních sporů a zastupování v insolvenčních řízeních pod jedním týmem. Máme zkušenosti s vedením kauz, které přesahují hranice.

Důrazně varujeme před prodejem směnek s příslibem zaplacení určitého procenta z výtěžku. Tato praxe není vhodná a pro věřitele není výhodná, při řešení takovýchto kauz.

Poraďte se s námi. V této kauze, nabízíme pro všechny, kteří mají směnky nebo další pohledávky u Arca Investments nebo firem ve skupině Arca první konzultaci s Ing. Ivanem Kocmánkem zdarma. Další postup pak zvolte na základě Vašeho zvážení po získání co nejvíce informací.

Ing. Ivan Kocmánek
jednatel

LogiCall Česká republika, s.r.o.

LogiCall Slovensko, s.r.o.

logicall@logicall.cz
telefon 554 689 111

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o vypracování nezávazné objednávky a její cenovou kalkulaci, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře

8 + 6 =