Inkaso pohledávek

Přinášíme nové obchodní příležitosti

Přinášíme nové obchodní příležitosti a zachraňujeme cenné obchodní vztahy. Máme zkušenosti s vedením pasivních zákaznických linek i s aktivním prodejem služeb nebo zboží.

Postaráme se o Vaše zákazníky

Od prodejních kampaní až po komplexní soudní řízení včetně administrativního zajištění exekuce. Naše komplexnost spočívá v odborně školených poradcích a spolupráci s renomovanými advokáty.

Nabízíme profesionální zákaznické portfolio

Naši manažeři jsou specialisty v oboru, nejprve s vámi konzultují danou situaci, abyste společně našli to nejlepší řešení, jak dále postupovat. Každý případ je specifický, proto je důležitá individuální konzultace.

Jsme připraveni pro Vás pracovat

Naší prací a intenzivní komunikací s dlužníky zajišťujeme věřitelům peníze zpět, dlužníkům pomáháme vyznat se ve vzniklé situaci. Na vyžádání Vám pomůžeme nastavit interní kreditní proces.


Reporty pro všechny věřitele přehledně a on-line

Víte vše o své firmě? Nevíte? Pojďme to změnit! Naši klienti mají k dispozici mocný nástroj Microsoft Power BI. Online statistiky v reálném čase, jednodušší controlling, výkonnější IT, úspěšnější marketing.

Microsoft Power BI je analytický a marketingový nástroj. Nabízíme Vám interaktivní grafy a simulace zobrazující vývoj reálných dat v čase. BI je zkratka pojmu Business intelligence, která označuje sběr, integraci, analýzu, interpretaci a prezentaci informací pro získání lepšího pochopení chování trhu a obchodních souvislostech.


Strategické vize a poslání společnosti LogiCall

Společnosti LogiCall usilují o poskytování služeb svým zákazníkům v nejvyšší kvalitě. Od založení společnosti LogiCall Česká republika, s.r.o. v roce 2004 a po celou dobu působení na trhu si stále udržujeme přehlednou a jednoduchou řídící strukturu, minimální administrativní zátěž, neustálý tlak na pečlivé a hospodárné využití pracovních prostředků.

Ke každé zakázce přistupujeme svědomitě a pečlivě. Kontrolujeme kvalitu naší práce. Neustále zavádíme nové procesy, máme kreativní nápady. Citlivě a odpovědně přistupujeme k životnímu prostředí. Etika podnikání a smysl pro férovou hru je pro nás zásadní pravidlo. Část našeho úspěchu pravidelně věnujeme dětem v různých sponzorských projektech.