Logicall, vymáhání pohledávek, dluhy, žádné dluhy, insolvenční rejstřík

cz
sk
pl
en
de
hu
 
http://www.logicall.cz http://de.logicall.cz/ http://www.logicall.sk/ http://www.logicall.pl/ http://hu.logicall.cz/ http://en.logicall.cz/
map

Mikropůjčky

Mikropůjčky mohou pomoci překonat období v nenadálé finanční situaci, kdy nemáte jinou možnost. Jsou tedy vhodné, pokud se používají uvážlivě a za účelem výjimečným, nikoliv pravidelným.

Mikropůjčka se sjednávána na dobu jednoho měsíce do výše 5.000,- Kč. Získání takovéto půjčky nepodléhá tak přísným pravidlům jako běžné úvěry – nemusí být vyžadováno ověření bonity žadatele, smlouva nemusí obsahovat některé povinné náležitosti (jako ostatní smlouvy o úvěru).

Snadná dostupnost

Lidé využívají mikropůjčky také pro jejich snadnou dostupnost – nemusí dokládat příjem a jejich vyřízení není náročné – zpravidla bývají schváleny telefonicky nebo na internetu. To je pro spotřebitele velmi lákavé, protože peníze mají k dispozici v krátkém časovém období.

Nesrovnatelná výše úroků

Nebankovní společnosti, které nabízejí drobné půjčky, si účtuji různě vysoké poplatky za sjednání. U některých je to poplatek v řádech desítek korun, u jiných se může poplatek za stejně vysokou půjčku pohybovat ve stovkách korun. Je proto vhodné si nejdříve porovnat podmínky, úrokové sazby a promyslet si, kde si peníze půjčíte.

Velké sankce za pozdní splátky

Problém nastává, když klient nestihne půjčku splatit včas. V případě nesolidních poskytovatelů může pozdní splacení znamenat vysoké pokuty a úroky, které nakonec mohou původní výši úvěru zněkolikanásobit. Sankce za nesplacení mikropůjčky ve výši 1.000 Kč po 15 dnech prodlení se pohybují od 79 až po 500 Kč. Pokud víte, že nejste schopni půjčku splatit v daném termínu, můžete požádat o prodloužení splatnosti, tuto možnost nabízí společnosti i opakovaně.

Rada nakonec

Dřív, než se rozhodnete pro mikropůjčku, zvažte, zda nemáte jinou možnost. Pokud ze své situace nenacházíte jiné východisko, obraťte se vždy jen na solidní poskytovatele, které tyto půjčky nabízejí. Než smlouvu a nastavené podmínky podepíšete, vše si důkladně přečtěte.

V případě, že se dostanete do situace, kdy nejste schopni půjčku uhradit, kontaktujte naši společnost LogiCall, která Vám velice ráda pomůže se vzniklou situací a navrhne nejlepší řešení pro pomoc s dluhy.

Zavolejte nám

+420 554 689 111

Napište nám

logicall@logicall.cz

Napište nám na chat

Co pro Vás můžu udělat?

Naše další služby

Logo ACA

 

aia

Novinky


  • Z podnikatele dlužníkem Každý již někdy slyšel o někom, kdo přes slibné začátky skončil v podnikání s dluhy a v celkově zoufalé situaci. Může to začít nevinně, například zdánlivě nízkou splátkou na firemní vůz nebo bezkonkurenční nabídkou levných notebooků a opět na splátky.…
  • Chraňte si své pohledávky Dle nejnovějších statistik nastává velkému množství věřitelů těžká doba. Osobní bankrot neboli insolvence je na vzestupu a tohoto opatření využívá stále více fyzických i právnických osob. A stále většímu množství těchto osob soudy vyhoví.…
  • Život bez dluhů Půjček po splatnosti v České republice přibývá, každý třetí Čech dluží. Vysoké dluhy jsou nejčastěji tvořeny smluvními pokutami, náklady na vymáhání dluhů a úroky z prodlení. Neschopnost splácet není dána jen samotnou výší dlužné částky, ale mnohdy jde i o množství závazků, které musí dlužník hradit. …

Archiv novinek >