Logicall, vymáhání pohledávek, dluhy, žádné dluhy, insolvenční rejstřík

cz
sk
pl
en
de
hu
 
http://www.logicall.cz http://de.logicall.cz/ http://www.logicall.sk/ http://www.logicall.pl/ http://hu.logicall.cz/ http://en.logicall.cz/
map

Inkaso pohledávek

Inkaso pohledávek v zahraničí

Máte pohledávky v zahraničí? Díky našim zkušenostem a pečlivě vybraným smluvním partnerům můžeme zpracovat pohledávky téměř kdekoliv. Vybíráme vždy takové partnery, u kterých je zaručen stejný kodex kvality, jako je ten náš. A především se snažíme minimalizovat Vaše vstupní náklady.

více >>

Inkaso a management pohledávek

Jsme připraveni poskytnout Vám komplexní řešení v oblasti vymáhání pohledávek a prevence jejich vzniku. Vnímáme Vaše dlužníky stále jako Vaše zákazníky. Postupujeme korektně, slušně a především systematicky. Naši operátoři jsou trénováni pro empatickou komunikaci. Stojíme vždy na Vaší straně. Hledáme nejoptimálnější řešení při komunikaci s Vaším dlužníkem, aby byla zajištěna platba v co nejkratším čase.

Ztratit zákazníka je jednoduché; udržet si dlouhodobé vztahy se zákazníky se vyplatí.

více >>

Řízení finančních rizik

Vymáháte pohledávky vlastními silami?

Podle našich průzkumů až 85 % firem používá alespoň pro první kontakt s dlužníkem své vlastní metody a interní pracovníky. Jak ale nastavit ten nejefektivnější postup?

Jak jsou tyto procesy sladěny? Nedochází ke zbytečným prodlevám? Duplicitní práce více pracovníků?

Jaký prostor dostane Váš dlužník? Úvěrujete Vaše zákazníky rádi?

více >>

Kontrola dodržení splatnosti

Poskytujete nedobrovolně úvěr Vašim odběratelům? Co je a co již není únosná míra zatížení Vašeho Cash-Flow? Smířili jste se s tím, že zkrátka zákazníci platí pozdě?

V podnikání stejně jako na silnici platí určitá pravidla. A i když nám téměř vždy jde o rychlou a pohodlnou jízdu, dodržujeme pravidla i s ohledem na naše vlastní bezpečí a na bezpečí ostatních. To stejné platí i v podnikání. Záměrná nezodpovědnost může ohrozit nejen ty okolo, ale i mě samotného. Služba „Kontrola dodržení splatnosti“ se zaměřuje na sledování splatnosti faktur a sdílení informací o neplatících firmách v nejpoužívanějších registrech v České republice.

více >>

Informace pro dlužníky

Obdrželi jste od nás písemnou upomínku nebo Vás kontaktovali naši operátoři? Nevíte, jak nyní dále postupovat? 

Komunikujte s námi! Pomůžeme Vám Vaši situaci vyřešit.

Zavolejte nám na telefon 554 689 111, nebo 775 77 33 55

Je určitě v zájmu všech zúčastněných stran, aby došlo k mimosoudní dohodě o vyrovnání dlužné částky. Víme, že může být mnoho důvodů, proč právě od Vás nebyla platba poskytnuta. Chápeme to a neodsuzujeme Vás za to. Snažíme se pomoci Vám z této situace ven. Možná Vás trápí více nepříjemností. Pak je nejlepší, začít je rozplétat jednu po druhé.

více >>

Zavolejte nám

+420 554 689 111

Napište nám

logicall@logicall.cz

Napište nám na chat

Co pro Vás můžu udělat?

Naše další služby

Logo ACA

 

aia

NovinkyArchiv novinek >