Nejčastější dotazy

Kontaktujte nás co nejdříve prostřednictvím jakéhokoliv níže uvedeného kontaktu.
Usnadníte nám práci a ušetříte Váš čas, pokud nám sdělíte číslo spisu, které je uvedeno na každém našem dopisu. Sdělte nám i telefonický kontakt na Vás, na kterém budete k zastižení, pro snadnější komunikaci a řešení konkrétní situace. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Email: logicall@logicall.cz
Tel: + 420 554 689 111
GSM: + 420 777 44 78 33
Kontaktujte nás prostřednictvím chatu nebo kontaktního formuláře.

Ano, pokud to doba inkasního řízení umožňuje. Každý inkasní případ je individuální, z tohoto důvodu je vhodná nejprve konzultace s operátorem, který má Váš spis ve správě a zároveň Vám zodpoví konkrétní dotazy.
Při splnění nároku na žádost stačí vyplnit tento formulář a tím jste odeslal žádost ke zpracování, viz. formuláře ke stažení.
Potvrzení o doručení do naší společnosti Vám přijde na e-mailovou adresu, kterou jste uvedl ve formuláři.

Můžete nás kontaktovat prostřednictvím bezplatných kontaktů:
Email: logicall@logicall.cz

Stačí nás prozvonit na tel. čísle +420 554 689 111, nebo poslat SMS zprávu ve tvaru VOLEJTE na tel. číslo +420 777 447 833, my Vám zavoláme zpět.

Výše pohledávky koresponduje se stářím pohledávky. Mohou zde být zahrnuty smluvní pokuty, úroky z prodlení, poplatky za upomínky. Pokud však nezačnete řešit dluh včas, pohledávka se může ještě zvýšit, a to i několikanásobně o další náklady právního zastoupení, soudní poplatky a odměnu exekutora. 

S věřitelem máme uzavřenou mandátní smlouvu, včetně plné moci, na základě které jsme zmocněni k vymáhání dlužné částky.

Nevíte si rady? Využijte náš online-chat.